Dětská oslava s kouzelníkem má svoje kouzlo

Žádná oslava nebo večírek se neobejdou bez té správné zábavy. Ovšem někdy ji vymyslet dá pěkně zabrat. Hlavně aby zaujala široký okruh lidí a ještě je pobavila. Na to nám síly skutečně nestačí. Leda, že by byl dobrý nápad. Dětská oslava nebude například zajímavá jen s diskotékou a stoly, které se budou prohýbat pod sladkostmi. To chce něco ještě víc. Rozhodně chybu neuděláme s nějakým vystoupením, které zaujme. Nějaké maňáskové divadlo, písničky, to bude dobré zařadit do programu, ale takový kouzelník pro děti, to je naprostá pecka. Ten totiž zaujme i dospělé, takže to je dost dobrý tip.

kouzla

Překvapení

Díky šikovnosti, si ani děti nevšimnou, jak rodí pod rukou kouzelníka nové věci, zvířátka a jak vlastně je možné, že věci, které nemají křídla, najednou lítají. Vystoupení je připravené skutečně tak, aby se nikdo nenudil a tak náš šikovný mág z jiného světa do některých svých kouzel přizve pomocníky nebo asistenty. Děti jsou nadšené, když mohou pomáhat nebo dokonce se stanou figurínou. Na oplátku se dozví, jak se například dělá nějaký jednoduchý trik, samozřejmě, se kterým si vystačí po zbytek oslavy, protože si ho musí řádně nacvičit, aby se pochlubily doma rodičům. Dětská radost a odhodlání je k nezaplacení.

kouzelník

Profesionál, který je na svém místě

Celkové představení je sestaveno tak, aby se rozhodně nikdo nenudil. Navíc jsme přece v tajemném světě a zde je možné absolutně všechno. Vytáhnout z klobouku živého králíka, pro maminku z rukávu kytičku a po tatínkovi hodit karty na mariáš, které se cestou ještě pořádně promíchají a dopadnou na stůl pěkně do komínku. Taková zábava přinese obohacení na oslavu a ještě navíc zanechá hodně vzpomínek a radosti. Do programu se nakonec může zapojit celá rodina a je zvláštní, že zde se ani rodiče nenudí a spolupracují. Nakonec je třeba si odnést z takového zážitku ještě něco navíc a ne každý si může dovolit živé zvířátko. To nevadí, náš pohádkový mág má dostatek nafukovacích balónků, tak se jde tvarovat snad celá zoologická zahrada.