Game pro muže i ženy

Jediná hra pro muže a ženy se zbraní v ruce, kde míříte a střílíte, a přesto domů přijdete bez škrábanců a kopanců nebo ran. Naprosto bezpečná hra i pro náctileté, takže maminky a tatínci, nemusíte se vůbec ničeho obávat, když své polo dospělé ratolesti pouštíte k nám na hraní Laser Game, protože se jedná o zcela bezpečnou hru, při níž se děti alespoň zabaví a naživo na vlastní kůži si vyzkouší jaké to je mířit a střílet a především hýbat se. To už v dnešní době moc dětí nezná, když pořád sedí u počítačů, nebo na sedačkách s tablety v ruce či s notebooky nebo se nachází u jiných herních konzol. Je toho v dnešní době tolik, že bychom to ani nestihli vyjmenovat a proto se raději vrátíme hned k naší bezpečné, leč přesto profesionální a originální hře se zbraněmi, které střílí pomocí laserových paprsků. Děti si mohou užít střelbu, jako když byly opravdu malé a střílely třeba z vodních pistolí.billboard-left
Hra je tedy vhodná pro muže i ženy jakéhokoliv věku. Mohou k nám i mladiství. Vše je bezpečné, zbraně nevydávají žádné práskací kuličky, žádné efekty, kouř, náboje nebo podobné střely, které by mohly ublížit. Jedná se o naprosto bezbolestnou hru.
Ø Herní verzi si můžete zvolit sami
Na výběr je ze dvou základních arén a pak dále hned z několika dalších verzí samotné hry. Existuje dalších 11 typů hry, ze kterých si můžete vybírat.

Existují dvě základní arény

Hned na začátku si budete vybírat ze dvou základních arén.
Legendární ruiny Aztéků
Tajemný labyrint
Obě dvě mají něco do sebe a každá je jiná. Zatímco tajemný labyrint je tmavá místnost orámovaná výraznými moderními svítícími prvky, tak ruiny legendárních Aztéků jsou spíše přírodního typu, kde se můžete schovávat v různých zákoutích a čekat na nepřítele.DSC_0204
Ø Vhodné pro pobavení s přáteli i jako meeting s kolegy
Jdete po práci na pivo? A nechcete si to pro jednou něčím zpestřit? Má váš kolega narozeniny? Chcete mu dopřát něco výjimečného? Pozvěte ho! To samé platí v případě sourozenců, oslavenců, kamarádů, přátel a známých nebo rodiny. Laser game Praha představuje zábavu pro celou rodinu, všechny přátele, spolužáky nebo i kolegy.