Huawei P Smart

Tento mobilní telefon byl představen již před kratší dobou, takže co vlastně ukázaly uživatelské recenze? Nejprve si ale shrneme o jakém typu se bavíme. Je to mobil sice čínské výroby, ale má protáhlý displej a na svou cenovou kategorii má určitě co předvést. Má dokonce i duální fotoaparát a samozřejmě nesměl chybět ani nejnovější operační systém od Androidu. Po nákupu se dostaneme k otevření krabičky. Ta uvnitř skrývá i pecková sluchátka, kabel a nezbytnou nabíječku. Jak je také zvykem, tak nechybí ani fólie. Není to nic moc, ale do začátku určitě postačí. Ovšem bezpečnosti proti mechanickému poškození není nikdy dost, takže doporučuji zakoupit obal na Huawei P Smart.Za pár stovek zařízení dokonale ochrání, takže se nebudete muset bát pádu.
nový mobil
Design
Popsal bych ho jako typický pro tuto značku. Možná je lehce poupraven oproti předchozím modelům, ale masivní zásahy rozhodně nečekejte. Ovšem co určitě potěší je hliníková konstrukce, takže pokud nechcete čistý plat, tak je to ideální volba právě pro Vás. Při prvním úchopu hned zjistíte, že nevykluzuje a pohodlně se drží. Tlačítka jsou komfortně umístěná, takže zde nevidí sebemenší problém při jakémkoliv používání. Reproduktor příjemně nadchne, protože dokáže hrát dost nahlas. I při tomto zatížení nevydává výrazné narušující zvuky. Displej má slušnou úhlopříčku a navíc zvládne bez problému full HD+. Musím podotknout, že nezklame ani při horkém slunečné dni.
mobil se čtyřmi čočkami
Hardware a software
Určitě potěší kapacita 3 GB RAM. To stačí pro hraní i náročnějších her v plné kvalitě, a hlavně bez sekání. Zároveň má tento Huawei již v základu 32GB paměť, což je slušné číslo. Samozřejmě reálné použitelné místo bude o něco menší, ale to se dá zvětšit SD kartou. Při klasickém používání vydrží asi dva dny bez nabíjení. Nyní přejdeme k softwaru. Možná Vás překvapí několik nainstalovaných aplikací, ale ty se dají smazat. Nabídne i několik šikovných funkcí, a ještě lepším výsledkům napomůže android 8.0.