Masírování s trochou erotického potěšení

V čem spočívá kouzlo erotické masáže? Mockrát jste si už položili tuto otázku? Jít nebo nejít? Chodíte pravidelně? Pokaždé je to trochu jiné, na což se velice těšíte a proto pokaždé zkoušíte jinou terapeutku neboli jinou masérku? Nebo naopak máte jednu oblíbenou a na tu nedáte dopustit? Každý si v tom najde to své „pravé“ zalíbení.

olejíček květina

Masáž pronikne do nitra svalů, můžete přitom relaxovat a oddávat se slastným pocitům. Nejedná se však jenom o klasickou masáž svalů, ale klade se hned od samotného začátku velký důraz na intimní partie, které si rozhodně zaslouží naši pozornost. Mají totiž tisíce nervových zakončení, proto na ně nesmíme zapomínat. Tímto způsobem se dá povzbudit libido, nastartovat opět pohaslý intimní život a musíme zmínit také pozitivní vliv na smyslové podněty, které budete vnímat daleko více a intenzivněji právě po této masáži.

Používá se horký olej, ručně se masírují intimní partie, možná je společná sprcha s masérkou hned na samotném začátku, masérka nahá nebo ve spodním prádle, masáž tělo na tělo. Zlepšíte si krevní oběh, uvolníte ztuhlé svaly, dopřejete si celkovou regeneraci organismu a pocítíte dobrou psychickou kondici.

žena svůdná

Erotické masáže mají navodit v těle uvolnění, dopřát svalům rekonvalescenci, pořádně tělo promasírovat, napnout, ale zároveň uvolnit, a to se týká i naší mysli a erotického rozpoložení, protože není nic lepšího, než se při této relaxaci nechat oddávat také ještě i plnohodnotné rozkoši, formou masírování intimních partií, které vedou k slastnému a pronikavému vyvrcholení. Tyto terapie jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Samozřejmě na ně více chodí muži, protože ti jsou méně bázliví a zřejmě byste se divili, ale jsou také více narcističtí, takže si prostě chtějí sami od sebe dopřát to potěšení, tu touhu, něhu a slastné vzrušivé vyvrcholení. Moc dobře si uvědomují, že je to prospěšné i pro jejich zdraví, a jak jsou na sebe opatrní, tak si nechávají čas od času dopřávat i tyto terapie, kde se uvolní, probudí své tělo, nechají se zregenerovat, uvolnit svaly nakonec také mysl, což vyvrcholí slastnou částí až na konci nebo i vícekrát za sebou, pokud si to klient bude přát.