V interiéru vypadají skvěle

Mnoho měsíců vás trápily přípravy rekonstrukce. Museli jste celý byt vystěhovat a najít si náhradní bydlení. Ano, nutnost výměny rozvodů elektroinstalace je vždy nepříjemnou součástí. Jakmile skončí, už je vše snazší a vy se můžete pustit do zařizování a výběru, co nového si do bytu pořídit.

světlo

Pro moderní interiér
Moderní interiéry si dnes představujeme tak, že jsou vybaveny co nejmenším počtem nábytku v tlumených barvách a jednoduchém provedení. Interiéru vládne bílá, šedá a krémová barva. Nepůsobí na vás takový interiér příliš studeně? Je třeba mu vdechnout kousek vlídné a pohostinné atmosféry. Musí působit útulně! A jak toho docílit? Je třeba i do elegantních interiérů pustit trochu barev. Nemusí se vždy jednat o velkoformátovou tapetu, které je pak dominantou místnosti. Pomoci vám může i zcela jiný prvek, který je často opomíjený a který v interiéru snadno přehlédnete.

Udělejte z něj přednost
Na vypínače a zásuvky pohlížíme jako na něco, co je v bílém provedení a vypadá v každém bytě stejně. Proč? Proč by právě vypínač neměl být tím prvkem, který rozzáří celý interiér příjemnou pastelovou barvou? V kolekci https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ takové vypínače naleznete. Je třeba oprostit se od stereotypu a nevybrat si z klasického provedení vypínačů. Prohlédněte si modely v pastelových barvách, které v místnosti hned zaujmou.

kontrukce

Barvy pro děti
Pokud nebudete mít odvahu umístit barevné vypínače do všech místností, určitě jim dejte hlas alespoň při zařizování dětského pokoje. K dětem barevný svět patří a do jejich pokojíčku se barevné vypínače perfektně hodí. Můžete si zvolit i zajímavou kombinaci v provedení klasického bílého vypínače, který bude doplněný o barevný panel.

Vyberte si ze široké kolekce vypínačů a zásuvek ve velmi kvalitním provedení ty, které ozdobí váš nový interiér.