Zlepšení pro malé firmy

Pro malé firmy je často obtížné se těm velkým vyrovnat. Mohou sice nabízet kvalitnější služby či produkty, ale pokud nemají dostatečné prostředky na reklamu, tak se o nich mnoho klientů ani nedozví. Reklama ale nemusí stál miliony a určitě jsou způsoby, jak ušetřit v jiných oblastech podnikání a investovat právě do reklamy, abyste našli více klientů.

porada

Významnou úsporou pro vás může být změna sídla. A to dokonce na lepší a prestižnější adresu. Ptáte se, jak toho dosáhnout? Jednoduše, pronajměte si virtuální sídlo Praha 9. Sídlo firmy zde budete mít pouze virtuálně, fyzicky tu vaše kancelář nebudete. Nicméně na dané adrese bude vyškolený personál, který vám bude přijímat poštu a zvedat telefony, pokud si to budete přát. Ve skutečnosti budete vy, i vaši zaměstnanci pracovat z domova. Dokážete si představit kolik tím ušetříte? Nejen že pronájem virtuálního sídla je mnohanásobně levnější než pronájem fyzických kancelářských prostor, ale také ušetříte peníze a čas za dojíždění. A nejen vy, ale i vaši zaměstnanci, kteří tuto změnu jistě také ocení.

pracovní stůl

V obchodním rejstříku budete mít zapsanou lepší a prestižnější adresu, což udělá dobrý dojem na vaše potenciální zákazníky. Přitom budete moci pracovat klidně z domova a veškerou poštu, která vám do sídla firmy přijde, dostanete přeposlanou (fyzicky nebo elektronicky, jak si budete přát) od administrativních pracovníků. A co když budete potřebovat kancelář nebo zasedací místnost na důležitou schůzku? No tak si ji budete moci pronajmou krátkodobě, jen na čas, kdy ji skutečně budete potřebovat využít. Nebudete tak dlouhodobě platit za něco, co vlastně stále nevyužíváte.

Doufáme, že vám tipy do začátku podnikání pomohou a že je využijete. Podnikání není jednoduché, ale je spoustu možností, jak svou firmu dále zlepšovat a posouvat dál. A kdo ví, třeba za pár let budete moci konkurovat velkým značkám.