Cyklokalhoty

Sedíte neustále v práci, a venku se čím dál víc otepluje, a už se těšíte, jak bude víkend, protože konečně vyrazíte s rodinou na kolách na výlet. Na kole, můžete jezdit i v zimě, ale to si moc výletu neužijete, protože, když je teplo, můžete se jet podívat třeba po památkách, a nebo někam do přírody, a to je mnohem lepší zážitek. Pokud plánujete i trochu zhubnout, po sedavé práci ve Vašem zaměstnání, tak kolo je velmi doporučováno na hubnutí, a jízda na kole nezatěžuje klouby, a podle lékařů a fitness trenérů, by se mělo jezdit na kole dvě až čtyři hodiny týdně. Tím dosáhneme obecného zlepšení zdraví, a náš výkon bude, jak doma, tak v zaměstnání mnohem lepší, budeme se cítit více uvolnění a v pohodě.

Kolař

Jak se vhodně obléct na kolo ?

Budete potřebovat helmu, chrániče, a hlavně nějaké vhodné a pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit velmi dobře. Doporučuji silvini kalhoty a kraťasy Silvini, protože každý sport vyžaduje speciální kalhoty, a když budete od rána do večera někde na kole, uvidíte, že, tyhle kalhoty budete potřebovat, a navíc dámsky střih se přizpůsobí dokonale ženské siluetě, a za celý den na jízdě na kole zjistíte, proč jste potřebovali kalhoty s cyklovložkou CoolMax. Můžete si vybrat, kterýkoliv model, který Vám bude vyhovovat. Modely jsou buď elastické zateplené i nezateplené, nebo stylové s volnější variantou, které jsou vhodné na horské kolo, nebo právě, pro rekreační cyklistky.

Město

V modelech se nabízí i sukně pro dámy a ty mají úplně stejný komfort, jako kalhoty, samozřejmě záleží na Vás, co se Vám víc líbí, a důležité je, aby jste se cítila dobře v oblečku, který si vyberete. Pro muže nabízíme, také cyklokalhoty s cyklovložkou a je elastická, bezešvá, antibakteriální, má tvarované okraje a je anatomicky tvarovaná pro muže, takže se nebojte, že Vás bude někde něco stahovat, cyklokalhoty jsou opravdu velmi pohodlné. Pro muže, co tedy nenabízíme, je cyklosukně 🙂 Nabízíme i cyklokalhoty pro děti, takže celá rodina můžete jet na kole komfortně a pohodlně oblečená. Nabízíme na našich stránkách mnoho dalšího, stačí se podívat a vyzkoušejte Naši kvalitu, uvidíte, že budete velmi spokojeni.