Finance rychle a bez otázek

Někdy můžete šetřit doslova jako o život, a přesto máte stále prasátko prázdné. Přitom byste tak rádi konečně odjeli na tu vysněnou dovolenou nebo si pořídili novou kuchyň.

pokladnička

  • Jedním z jednoduchých řešení může být hypotéka.

Pokud jsou ale vaše příjmy nižší, je docela možné, že vám banka tuto pomoc odmítne poskytnout. V každé životní situaci se ale vždy najdou dvě řešení. Takže, pokud nevyjde plán „A“, musíte nasadit plán „B“. Tím je v tomto případě nebankovní hypotéka. Ta má navíc ještě oproti té bankovní několik výhod. Jednou z nich je například předčasné splacení bez dalších poplatků. Jakkoliv se to zdá nesmyslné, je to u některých úvěrů naprosto běžné. Pokud by se to vzalo selským rozumem, tak za to, že se chcete zbavit dluhu, zaplatíte pokutu. Tato výhoda ale není zdaleka jediná. Nebudete muset dokládat žádné příjmy anebo dlouze čekat na vyřízení.

Udělejte si nějakou radost

Co tedy budete muset podniknout, pokud se pro tuto finanční výpomoc rozhodnete? Několik jednoduchých kroků.

Po podepsání smlouvy už k vám budou vaše finance putovat.

záměr

  • Tato pomoc vám poskytne možnost
    1. znovu se postavit na nohy
    2. vyplatit si exekuci
    3. udělat si nějakou radost.

Z nemovitosti, kterou jste tímto zastavili, můžete dostat až sedmdesát procent její hodnoty. Kromě toho je hypotéka bezúčelová, takže nikomu není nic do toho, kam své peníze vložíte. Je docela možné, že banka by vám mohla poskytnout lepší úrok, ale za cenu zdlouhavého ověřování a schvalování. A ještě k tomu u ní nikdy nemáte jistotu, že vás na konci čeká úspěšné vyřízení.