Jak na stěhování v Plzni

Nakupit, zabalit, přenést, převést, vynosit, vybalit, ustavit. To je stěhování v maximální zkratce. Zní to jednoduše a hezky. Jenže vy, co jste se stěhovali, a nedejbože vícekrát, víte, že to taková procházka růžovým sadem není. Pokud jste z Plzně, můžete se obrátit na naši firmu Mamut. Stejně tak jako ve všech městech, ve kterých máme své pobočky. V případě zájmu samozřejmě poskytujeme stěhovací služby kdekoliv v České republice.

Stěhujeme nejen nábytek

Jak takové levné stěhování Plzeň https://stehovani-mamut.cz/stehovani-plzen probíhá? V zásadě jsou tři varianty. Máte možnost oslovit své rodinné příslušníky, kamarády či kolegy z práce aby vám šli se stěhováním pomoci. My vám zapůjčíme stěhovací vůz vhodných rozměrů i s řidičem. Vy si své stěhované předměty nanosíte do vozu a na místě určení je zase vyložíte. Náš řidič je pouze od toho aby vůz bezpečně řídil. Na stěhování samém se nijak nepodílí.

Při druhé variantě se stěhování účastníte, ale jen jako dozor. Sledujete naše pracovníky, sem tam lehčí věci můžete sám odnést. Ale nemusíte. Stěhování si platíte, vaše spoluúčast je ryze dobrovolná.

Vynášíme i do nejvyšších pater

Ve třetí variantě nám pouze sdělíte, co chcete přestěhovat, odkud se bude odvážet a kam věci budou směřovat. Předáte nám klíče od obou objektů a vy si můžete s klidem vyjet třeba na výlet. Vaši důvěru nezklameme a na výletě vás jistě nebudeme obtěžovat zbytečnými telefonáty.

Jakou variantu zvolíte, je na vás. Kromě té první potřebujeme jediné. Přesně vědět co a kam se stěhuje. Proto pracujeme tak, že na každou zakázku nominujeme jednoho technika. Ten se o ni stará od začátku do konce. Odpovídá za všechny okolnosti, které se při stěhování vyskytnou. Určuje počet pracovníků, správnost použitých obalů, použití manipulační techniky, typ stěhovacího vozu, trasu přepravy. Můžete se proto na tohoto našeho člověka s důvěrou obrátit v jakékoliv záležitosti související s přestěhováním.