Kdo by to neznal?

Přijedete, zastavíte, vylezete, odemknete, otevřete, vjedete, složitě vystoupíte, zamknete a pak teprve můžete opustit vašeho čtyřkolového miláčka. Ovšem jsou tací, kterým vyloženě garážová vrata vadí při vjezdu, či výjezdu a na karosérii vozu je to znát. Není potřeba dumat co s tím, je zapotřebí vybrat adekvátní variantu pro snadnou obslužnost. Jak se jmenuje? Jmenuje se sekční garážová vrata s dveřmi! No jen považte, elektromotor, který vám pomocí dálkového ovládání zvedne celou sekci z pohodlí vozu. Už žádné vylézání a zalézání za každého počasí, už žádné problémy s dostatkem místa při vjezdu. Produkty vyrábíme z kvalitních materiálů, odolají jak násilnému vpádu, tak vlivům počasí a koroze. Další nespornou výhodou je dobrá tepelná a zvuková izolace. Snažíme se na zákazníka myslet komplexně. Poskytujeme kompletní služby od počátečního zaměření, až se konečné realizaci.

vjezd do garáže

Ideální možnost a příležitost pro všechny, kteří se potýkají s nedostatkem místa! Inovativní řešení, jak tento problém vyřešit rychle a hlavně bezpečně. Na našich stránkách se dozvíte spoustu důležitých informací, dozvíte se vše o našich produktech, ale i o možnostech výběru. Nabízíme pouze a jenom špičkové výrobky, zhotovené moderními technologiemi, za pomoci inovativních metod.
je čas na změnu
Tím pádem si může konečný uživatel dopřát kvalitní produkt, který mu ulehčí v mnoha směrech život! Nebojte se nás zkontaktovat, poradit se s techniky a požádat je o pomoc. Rádi se přijedeme podívat na místo, rádi představíme kompletní nabídku a sortiment, určený nejen pro domácí, ale i pro průmyslové využívání. Ideální je i možnost z výběru mnoha barevných provedení. Pokud chcete vrata skloubit s barvou fasády, oken, či vstupních dveří, vždy se najde barevné řešení, co dokonale vyladí dům, nebo jinou stavbu. Seznamte se se způsobem, který připraví dokonalé prostředí pro váš vůz!