Povánoční rutina

Kolik je to dní, kdy skončily Vánoce? Pár dní volna a tolik kilogramů navíc. To snad nemůže být ani pravda. Co teď? Venku je zima, nic se dělat nechce, ale máme tu přeci jedno řešení. Vyrazte do fitness centra.
fitness vybavení
Výhody fitness centra
Je dostupné v každém městě, to znamená, že jej naleznete i v těch menších. Cvičení probíhá v budově, kde se topí. Takže nikde nemusíte mrznout. Sami si zvolíte svůj styl cvičení a své tempo. Pokud si vyberete cvičení s trenérem, rád vás bude kontrolovat, zda dané cviky provádíte správně, případně vám poradí, které další cviky zvolit.
·         Posilovna – Zvolíte si sami stroj, na kterém chcete cvičit, taktéž volba závaží je na vás. A pořadí cviků jakbysmet. Zkrátka v posilovně jste svým trenérem vy sami.
·         Individuální trénink s osobním trenérem – Trenér vám sestaví trénink přímo na míru. Celou hodinu se věnuje pouze vám. To znamená, že vás neustále kontroluje, opravuje a doporučuje vám cviky hodné právě pro vaši postavu. Za trenéra si samozřejmě připlatíte, ale tělo vám to jistě v dobrém vrátí.
vypracovaná postava
·         Skupinové lekce – Skupinové lekce probíhají za účasti jednoho instruktora a zhruba patnácti cvičících. Lektor připraví na hodinku sestavu, která zahrnuje rozehřátí, protažení, hlavní cvičení ve stylu vámi zvoleném a závěrečnou relaxaci. Většinou připraví i hudbu. Během cvičení vás opravuje, ale kontrola není tak intenzivní jako u osobního trenéra. Ze skupinových lekcí si můžeme jmenovat například zumbu, dance fit, street dance, spinning, kick box, aerobic, SM systém, bodystyling a další.
 
Co s sebou
Do nějaké sportovní tašky bych vám doporučila dát: pití (nejlépe čistou vodu), ručník, pevné boty se světlou podrážkou, tričko či tílko, legíny nebo kraťasy a peníze na vstup.
 
Zbytečné obavy
Mnozí lidé mají obavy z toho, že na ně lidé budou koukat. Ať již proto, že jsou obézní nebo jim to celkově není příjemné. Ráda bych vás vyvedla z omylu, protože každý tam chodí pracovat na svém těle a také proto sleduje pouze sebe. Pokud máte chuť jít cvičit, seberte se a běžte!