Sex nemusí být jen povinná dřina

Snažte se vcítit do druhého tak, že jste v jeho kůži když se seznamují mladí lidé, a jsou oba relativně zdraví, připadá jim naprosto přirozené, že jim těla dobře slouží, což se také odrazí na kvalitě sexu. Postupem času se však mohou objevit problémy způsobené tím, že jeden druhého v sexuálních tužbách vlastně pořádně nezná. Je to dáno tím, že se nesnaží vcítit do svého protějšku, do jeho skutečných přání a tužeb a do toho, co jej zajímá a vzrušuje. Jestliže se vám podaří takto směrovat váš vztah již od začátku, bude i velmi pravděpodobné, že si poradíte i tehdy, dojde-li u muže k oslabení či ztrátě erekce.

nahá žena

Vzájemná důvěra podložená láskou dokáže divy a partneři jsou pak rychleji schopni vše napravit. Platí to zejména tehdy, jsou-li si vědomi vlastních chyb, což u erekce bývá většinou stres a mizerný jídelníček. Zaměřte se proto na zdravější výživu a na potlačování stresových vlivů, aby vám nakonec nezničily váš vztah. Vhodné je vyzkoušet kořeny adaptogenních bylin, s nimiž mají pro podporu erekce, zvýšení testosteronu a eliminaci stresových hormonů dobré zkušenosti mnohé národy již od starověku. Tyto byliny, jako je například Kotvičník zemní či Ženšen, jsou lepší volbou, než Viagra bez receptu Erectmax.cz.

Neobvyklé polohy – polohu misionář zná každý a podobné to bude s polohou „na koníčka“ nebo „zezadu“. Vyzkoušejte také něco jiného, než to, na co jste zvyklí. K zajímavým a vzrušujícím polohám patří i některé z Kámasútry, například žena ležící na podlaze opřená o čelo postele nohama vzhůru a hlavou dolů, kdy do ní muž vniká ve stoje. Anebo žena v leže na posteli má podloženou pánev velkým polštářem a muž do ní vniká otočen k ní zády shora, trochu bokem, s navzájem propletenými nohami.

ženské nohy

Velmi příjemná je i poloha ženy na boku, kdy do ní penis zajíždí při poloze mužova těla na boku – zezadu, takto lze provozovat i anální sex, pokud vám vyhovuje. A pokud se vám poloha na boku líbí, vzrušující je i ta čelem k sobě, kdy partnerka zdvihne nohu, co má nahoře, a přitiskne své chodidlo partnerovi na tvář, ten do ní může vnikat velmi hluboko, dráždit jazykem reflexní body na chodidle a střídavě ji líbat na ústa.