Solární sprcha na každou zahradu.

Také jste si pořídili bazén a hned první sezónu jste se nervovali s nečistotami, které děti nanosily do vody? Nanosili je pochopitelně i dospělí, jenže dospělci jsou přeci jen opatrnější, většinou chodí po zahradě v pantoflích, které odkládají až u bazénu, kdežto řádící děti často běhají bosé, po trávníku, po chodnících a rovnou hup do vody. Marně je napomínat, aby si vzaly na nohy pantofle, takže nezbývalo než stále bojovat s nečistým bazénem. Největší chyba byla, ale na vaší straně. Zapomněli jste totiž na jednu velice důležitou, až nepostradatelnou věc, která k bazénu neodmyslitelně patří. A tou věcí je sprcha. Možná jste si řekli, na co sprchu, vždyť budeme mít bazén.

sprcha

Ale právě tím spíš je ta sprcha potřeba, pomůže vám totiž v boji s nanášením nečistot do bazénu. Naprosto ideální k bazénu je sprcha s oplachem nohou. Nemusíte sprchovat celé tělo, stačí spustit proud na nohy a šup do bazénu. Nemusíte se ani bát studené vody ve sprše. Sprchy jsou totiž solární a sluníčko se vám postará o ohřev vody. Voda bude teplá a přitom za ohřívání nezaplatíte nic navíc, žádná spotřeba proudu se konat nebude. Určitě se vám uleví, až uvidíte, jak se změnila čistota vody v bazénu k lepšímu.

sprcha

Pokud ovšem nejste vlastníky bazénu, věřte, že i pro vás je tato solární sprcha Chlorito výhrou. V bazénu se smočit nemůžete, rádi ovšem trávíte čas v zahradě, ovšem úmorné vedro vás v letních měsících dost trápí. Se solární sprchou získáte možnost osvěžení a zchlazení. Také v případě, že jste třeba zrovna posekali trávník a jste plní drobných kousků trávy, nemusíte takto vcházet do domu, ale osprchujete se a smyjete nečistoty přímo na zahradě. Prostě není o čem přemýšlet, solární sprcha patří opravdu na každou zahradu. Nabídka je bohatá, určitě vyberete tu nejlepší solární sprchu právě pro vás a vaši zahradu.