Bílé zuby jako hollywoodská hvězda

Znáte ten pocit, kdy se na sebe do zrdcala usmějete a příjdete na to, že to prostě není ono? Proč Vaše zuby nemůžou být tak krásně bílé? Zuby nejvíce trpí při konzumaci kávy, červeného vína, koření a barevných limonád. Ne všichni si můžeme dovolit předražené zákroky nebo bělící pasty, které mnohdy ani nemají slibovaný účinek. Pojďme se podívat, jak dosáhnout bělejšího odstínu v pohodlí svého domova a bez velkých finančních nákladů.
rozpůlený obličej
· Kokosový olej – Nejprve si zuby umyjte zubní pastou jak jste zvyklí. Poté naneste na zubní kartáček kokosový olej a zuby si jím vyčistěte ještě jednou. Tato procedůra nemusí být ze začátku každému úplně příjemná. To samozřejmě naplatí pro milovníky kokosu, kteří tuto metodu jistě ocení. Výsledky můžete pozorovat už po pár dnech.
produkt z kokosu
· Banánová slupka –Možná právě nevěříte svým očím a nesouhlasně kývete hlavou. Ale je tomu skutečně tak. Je vědecky prokázáno, že zuby budou bělejší a ještě k tomu Vám minerály v ní obsažené posílí zubní sklovinu. Zuby si jednoduše vnitřní stranou slupky čistíte cca po dobu dvou minut.
· Citronová šťáva se sodou –Šťávu z citronu jednoduše vymačkáte a smícháte se sodou, aby vznikla konzistence pasty. Poté nanesete na zuby a necháze pusobit jednu minutu. Rozhodně nenechávejte o moc déle a používejte tuto metodu maximálně jedenkrát týdně, jinka by mohlo dojít k poškození zubní skloviny.
koření curry
· Kurkumová pasta –Sice to zní, jako absolutní absurdita, když vezmene v úvahu fakt, že kurkuma vše s čím příjde do styku zbarví do žluta. Nemusíte se ale bát. Podle výzkumů a zkušeností se jedná o jednu z nejúčinějších bělících past vůbec. Recept na výrobu je jednoduchý. Kurkumový prášek smícháte s vodou a pomocí starého zubního kartáčku (po použití totiž zůstane žlutý) si vyčistíte zuby. Zuby už by měly být viditelně bělejší po pár použitích. Váš úsměv tak bude krásnější než kdy dřív a vaše sebevědomí bude také mnohem vyšší.