Dovolená s dětmi? Co takhle Červená voda?

Kdo se rád věnuje o prázdninách, potažmo o dovolené dětem určitě nevyhledává nočním životem bující turistická střediska. K vůli svých dětí dá spousta mladých rodin raději přednost klidnému ubytování, ale zase nechce rezignovat na sportovní aktivity. Navíc chce příležitost své děti něco naučit. Lyžovat, věnovat se cyklistice, nebo jen tak mít rád přírodu.

Sport, ten u nás jede

Velice blízko městečka Červená Voda, hned pod sjezdovkami vedoucími na Bukovou horu se nachází náš apartmánový dům. Poskytuje, prakticky v Dolní Moravě, ubytování s dětmi. V pokojích pro 3 až 7 osob, ve kterých je možné zřídit přistýlku, se pohodlně ubytuje celá rodina. Případně i s dalšími příslušníky či kamarády dětí. Každý apartmán nabízí komfort pohodlného bydlení. Je zde vybavená kuchyň. V každém apartmánu je kompletní a moderní sociální zařízení. Pokoje jsou pohodlné, nechybí jídelní stoly, křesílka, televize. Vaše děti jistě ocení volný přístup k wifi síti.

Máte-li lyže, šup s nimi do lyžárny. Ani s vašimi koly není problém, máme zde prostornou kolárnu, ve které, v případě nutnosti, můžete provést i určitý servis vašeho kola. Zkrátka, u nás jste připraveni na všechno.

A co tedy nabízí okolí pro vás a vaše děti?

Zábava pro děti

Je zimní období, začneme tedy zimou. Nedaleko našeho apartmánu začíná lyžařské středisko Buková hora. Lanovka vás vyveze na stejnojmenný vrchol. Z něj můžete sjíždět na obě strany. Jak směrem k nám, tak na druhou stranu, směrem do Čenkovic. Je zde k dispozici dost lyžařských, sjezdových tratí, které umožní zajímavé a zábavné lyžování. Pokud vaše děti ještě neumí lyžovat, určitě se jich rádi ujmou v lyžařských školičkách, kde je zkušení instruktoři naučí prvním krůčkům. Třeba k olympijským medailím. Na hřebeni máte zase prostor své děti zasvětit do krás běžeckého lyžování. V období beze sněhu můžete se svými dětmi jezdit po horách na kole, nebo zvyšovat jich fyzickou zdatnost během, či turistickými pochody. Možností je nepřeberně. Záleží na vás.