Praktické a funkční vestavěné skříně

Výhoda úspory místa

Vestavěné skříně ušetří prostor posuvnými dveřmi a dávají lidem možnost uspořádat si vnitřní rozložení skříně podle individuálních potřeb každého člena domácnosti.

Dokonalé využití prostoru

Vestavěné skříně budou vždy na rozdíl od hotových sektorových skříní dokonale vyplňovat vymezený prostor. I přesah pouhých několika centimetrů může v místnosti působit nepěkně a takový nábytek může překážet. Stejně tak nevypadají dobře ani několikacentimetrové mezery mezi skříní a zdí, které vznikají u sektorového nábytku. V mezerách se drží prach a vytváří se tam pavučiny a takto malé prostory se špatně uklízí.

vestavěné skříně 2

Dokonalé naplánování a moderní výrobní postupy

Pokud si zvolíte výrobu skříní na míru, budete mít možnost si naplánovat nábytek, prohlédnout si 3 D vizualizaci. Tak si uděláte představu, jak bude pokoj s nábytkem vypadat.

Odborník si zaměří sám místo, pro umístění nábytku, konzultuje s vámi vaše představy a seznámí vás s reálnými možnostmi, případně vám navrhne lepší a praktičtější řešení.

Široký výběr barev

Vybírat můžete z řady barev a dekorů, aby nový nábytek ladil se zbytkem místnosti. Skříně mají i velkou řadu doplňků, aby se daly co nejlépe využít a jejich každodenní použití bylo snadné.

vestavěné skříně 1

Řešení i pro složitě využitelné prostory

Výhodou vestavěných skříní je, že umí využít i atypický a šikmý prostor, se kterým se často setkáváme v podkrovních místnostech. To umožňuje hlavně v půdních vestavbách využít každý kousek prostoru.

Takové vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ mohou být dokonalou součástí pokoje, splynout s ním a ani si jich na první pohled nevšimnete, nebo naopak mohou být opatřeny takovým designem, že vytvoří dominantní část pokoje a propracovanými detaily budou ozdobou celého okolního prostoru.

Vnitřní vybavení vestavěných skříní je tvořeno systémem polic, šatních tyčí, věšáků a různě velkých zásuvek.