Peníze hned, zázraky do tří dnů

Ať už se na žádnou banku obrátit nemůžete nebo třeba z nějakého důvodu ani nechcete, a přesto potřebujete nutně půjčit větší obnos peněz, existuje jedno alternativní řešení. Můžete využít služeb některé nebankovní instituce, u které máte téměř stoprocentní jistotu, že neodejdete s prázdnou. V poslední době se mnoho neúspěšných žadatelů o hypotéku rozhodlo využít takzvané americké hypotéky. Je to výhodné z několika hledisek.

kurz

  • Jestliže na peníze opravdu chvátáte, nebudete muset čekat několik dlouhých týdnů, nežli dojde ke schválení.
  • Svou půjčku budete mít vyřízenu do čtyřiadvaceti hodin.
  • Máte záznam v registru a obáváte se, že budete odmítnuti?

Výhod, které jsou zde nabízeny, je ovšem daleko více.

Čtyřicet let bez starostí

Hypotéku lze využít i jako kontokorentní úvěr, který vám pomůže v nelehkých začátcích vašeho podnikání. Je totiž určen právě na financování potřeb firem. Dlouhodobý úvěr může mít trvání i čtyřicet let a splatit ho lze předčasně i bez poplatků, které jsou jinde samozřejmostí. Tato hypotéka funguje na principu zastavení nemovitosti, ze kterou dostanete až sedmdesát procent odhadní ceny. Hotovost, která vám bude k dispozici, se pohybuje od padesáti tisíc až do výše jednoho sta miliónu.

střecha

  • Přesnější přehled získáte při předběžné kalkulaci, která vám bude nabídnuta během několika minut po vašem rozhodnutí.

Překážkou pro poskytnutí hypotéky není ani taková událost, jakou je exekuční řízení a ani nedostatečný příjem, který je uvedený v daňovém přiznání. Registr dlužníků poskytovatele nezajímá, a tak na tyto finance mohou dosáhnout opravdu všichni zájemci. Vše bude sestaveno přímo na míru pro vaše potřeby, a proto bude jistě spokojenost na všech stranách.